Cechy poszczególnych kopert kurierskich z nadrukiem

Koperty kurierskie są nowatorską, wyjątkowo użyteczną oraz najlepszej klasy metodą opakowania przesyłek kurierskich. Dzięki ich użyciu możemy być pewni, iż zapakowany produkt dojedzie do adresata bez jakiegokolwiek uszczerbku. Co sprawia, że foliopaki kurierskie są tak dobre i w jakich odmianach występują?

Czym cechuje się koperta kurierska?

Należałoby objaśnić na wstępie czym foliopak, lub też inaczej koperta kurierska, jest. To koperta wykonana z markowego materiału polietylenowego, który przedstawia właściwości mocno wytrzymałe na czynniki zewnętrzne. Foliopaki kurierskie specjalnie dla zagwarantowania większego bezpieczeństwa i 100% gwarancji są sporządzane z podwójnego materiału.

Foliopak z nadrukiem tradycyjny

Tradycyjne koperty kurierskie są najbardziej rozpowszechnioną metodą zabezpieczenia transportowanych przesyłek przez firmy spedycyjne. Zawdzięczając temu, że potrafią mieć różnorodne rozmiary możliwe jest zabezpieczenie przedmiotów o niewielkich, jak i zdecydowanie obszerniejszych gabarytach. Jakby tego było mało polietylen, z jakiego foliopak z nadrukiem jest wykonany zabezpiecza przewożony towar przed wilgotnością, promieniami słonecznymi bądź też innymi elementami, które mogłyby naruszyć zapakowany pakunek. Dodatkowo foliopak kurierski jest gładkim materiałem, który zawsze jest hydrofobowy, co znaczy, że bez kłopotu można również dostarczać przesyłki podczas gradu czy padającego śniegu z deszczem. Formą na zabezpieczenie standardowej koperty kurierskiej z nadrukiem jest paseczek pokryty klejem, który gwarantuje, iż zawartość dojedzie do adresata w nietkniętym stanie.

Koperta kurierska z rączką

Foliopaki kurierskie wyekwipowane w uchwyt są praktyczniejszą odmianą podstawowego foliopaku kurierskiego. Dzięki temu, iż koperta kurierska z nadrukiem została wyposażona w rączki da radę ją bezproblemowo nosić w ręce. Szczególnie ważne zaczyna być to w sytuacji, kiedy dostarczany artykuł jest wielki gabarytowo. Surowiec, z którego zbudowany jest ten wariant foliopaku to również najdoskonalszej jakości polieten, który to zachowuje się tak, jak zscharakteryzowany w przypadku foliopaku kurierskiego standardowego – czyli – strzeże przed działaniami nieporządanymi oraz zewnętrznymi. Tak, jak i foliopak kurierski standardowy, koperta kurierska opatrzona nadrukiem z uchwytem posiada pasek z mocnym klejem, który odpowiednio ochrania paczkę.

Foliopak opatrzony nadrukiem z zakładką na dnie

To najwygodniejsza metoda zabezpieczenia przedmiotów, które są wysokie a także sporo ważą. Dzięki dodatkowej zakładce w dolnej części koperty kurierskiej, jest ona w stanie zmieścić wiele więcej przedmiotów niż tradycyjna koperta kurierska z nadrukiem lub foliopak z rączką. W sprawie materiałowej – również zastosowany został tutaj polimer etenu, który to gwarantuje najznakomitszą jakość i dla tego pełne bezpieczeństwo.

Odmienne typy foliopaków kurierskich powodują, iż potrafimy nadać w nich na prawdę jakąkolwiek przesyłkę, niezależnie od wymiarów. Nie musisz się już frasować o to w jakie opakowanie schować do spedycji ważne papiery, delikatne przedmioty czy też ubrania.

Sprawdź również: koperty kurierskie – zobacz ofertę

Dodaj komentarz