Jakie rzeczy powinno się wiedzieć o oblepianiu samochodu folią?

Nierzadko martwią nas faktory zewnętrzne, takie jak brud, kamyki, fale ultrafioletowe, jakie wyjątkowo negatywnie wpływają na lakier naszych pojazdów, a przy tym dodatkowe koszty związanie z usuwaniem rys i wgnieceń. Wyklejenie folią osłania powłokę lakieru przed zmianami kolorów i zniszczeniem, a to wszystko bez wątpienia zwiększy cenę samochodu przy odsprzedaży. Laminowanie samochodów jest przystępniejsze niż kompetentne malowanie całego auta, jakby tego było mało zabezpieczamy się przed podejrzeniami o wypadkową przeszłość samochodu w wypadku jego sprzedaży.

Okleina na autach będzie mogla dodatkowo służyć jako reklama będąca przenośną ekspozycją. Raz założona będzie mogła dla nas pozyskiwać klientów choćby do pięciu lat. Innowacyjne technologie i duża paleta barw powodują, iż dysponujemy absolutną dowolnością podczas przygotowywaniu oferty reklamowej na aucie. Unikatowa okleina dopasowująca się do zagmatwanych kształtów pozwala starannie oraz efektownie pokryć jakąkolwiek karoserię.

Natomiast inny wariant okleiny przepuszczającej promienie słoneczne daje możliwość oklejenia okien samochodu, co w istotnym stopniu zwiększa powierzchnię reklamową oraz daje nowe możliwości kreacji. Dzięki różnorodności barw (metalic, połysk, matowe, i coraz bardziej popularne okleiny symulujące włókno węglowe), oklejanie aut folią zaciekawiło także zwykłych Kowalskich. Mają możliwość wydrukować na własnym aucie kolorową grafikę bądź zupełnie odmienić jego kolor. Pozwala to wyróżnić się się z tłumu identycznych aut.

„Ważką dla nas niespodzianką jest, iż proces zmiany odcienia samochodu jest kompletnie odwracalny. W każdym momencie (dla przykładu podczas sprzedaży) i w bezproblemowy sposób masz możliwość wrócić do oryginalnego lakieru. Dodatkowo folia zapobiega porysowaniom, nie pozostawia kleju, ma wysoką odporność, choćby do szcześciu lat. Precyzyjnie naklejonej okleiny nie ma możliwośći odróżnić od lakieru. lakieru. Konserwacja oklejonego auta jest taka sama jak samochodów pozbawionych folii.”

– Tomasz Rokiel, ekspert przeprowadzki wrocław

Dodaj komentarz